16x9
Skontaktuj się z Twoim doradcą!

Nasza Firma

Zostaw swoje dane. Oddzwonimy!

1984

Historia Cirrus Aircraft

Od 1984 roku, firma Cirrus Aircraft w całości poświęciła się poszerzaniem horyzontów w  lotnictwie, bezpieczeństwie i przede wszystkim w dziedzinie innowacji. Na tej długiej drodze ku postępowi, każdy kolejny przełom oznaczał nowe wyzwania i niezliczone możliwości dla lotnictwa ogólnego – wszystko po to, by udoskonalać wrażenia podczas lotu.

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że dzisiaj po przeszło 25 latach, z marką Cirrus kojarzone są tak zaszczytne atrybuty jak: wydajność, bezpieczeństwo, wygoda i nowoczesność. To bardzo wiele dla nas znaczy. Nasza seria prywatnych samolotów – modele SR20, SR22 oraz turbodoładowany SR22T – realizuje wszystkie te cechy na najwyższym poziomie wydajności, elektroniki oraz technologii bezpieczeństwa, włączając w to nowoczesną awionikę Cirrus Perspective by Garmin oraz jedyny w swoim rodzaju system spadochronowy Cirrus Airframe Parachute System (CAPS).

Nadchodząca nowość – odrzutowiec Cirrus Vision SF50 – podniesie poprzeczkę jeszcze wyżej,  rozpoczynając nowy etap w transporcie osobistym i biznesowym – erę „osobistych odrzutowców”.

Stając się posiadaczem Cirrusa tak naprawdę definiujesz dla siebie zupełnie odmienny od dotychczasowego styl życia – pełen swobód, możliwości i nowych celów. Właściciele naszych samolotów w pełni odzwierciedlają nasze standardy, oczekując najbardziej zaawansowanych technologii, innowacyjnych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, olśniewających wnętrz oraz zawrotnych osiągów. Wspólnie z naszymi klientami bez reszty poświęcamy się tym pasjom.

Zaszliśmy już bardzo daleko, ale pod pewnymi względami dopiero odrywamy się od ziemi.

Dołącz do elitarnego grona właścicieli Cirrusa i razem z nami odkrywaj nowe horyzonty.

Cirrus Aircraft Poland & Baltics

Cirrus Aircraft Poland & Baltics jest wyłącznym przedstawicielem Cirrus Aircraft na Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię. We wszystkich tych krajach oferujemy sprzedaż samolotów nowych i używanych oraz bogate pakiety usług dodatkowych.

Zostaw swoje dane. Oddzwonimy!